Jump Free Running

Jump Free Running 1.1.0

Nocny parkour na dachach wieżowców

Zalety

  • Fajna muzyka
  • Ładna grafika
  • Klimatyczny nastrój

Wady

  • Nie wykryto

Doskonały
9

Jump Free Running to darmowa gra zręcznościowa dla telefonów z technologią Java. Wcielamy się w niej w osobę praktykującą parkour, specyficzną formę przemieszczania się. Jeśli masz ochotę biegać i skakać po dachach wieżowców w nocnej metropolii, pobierz Jump Free Running.

Darmowa zręcznościówka Jump Free Running przenosi nas w świat dyscypliny i filozofii znanej jako parkour. Polega ona na płynnym przemieszczaniu się za pomocą biegania oraz efektownych skoków. Każda przeszkoda jest pokonywana w jak najbardziej naturalny dla ciała ludzkiego sposób. W Jump Free Running musisz wypełnić kilka ważnych misji na dachach wieżowców. Powodzenie zależy od Twojej szybkości i sprawności.

Pierwsza misja to dachy Los Angeles. Trzęsienie ziemi naruszyło instalację gazową miasta. Musisz odkręcić uszkodzone zawory, by nie dopuścić do wybuchu gazu pod ciśnieniem. Już po chwili znajdujesz się w Kairze gdzie susza powoduje serię pożarów. Twoja obywatelska postawa oraz zwinność typowa dla traceur uratują miasto od nieszczęścia.

W Jump Free Running masz możliwość wykonania kilku ruchów i figur z repertuaru parkour. Jeśli ich nie znasz, możesz zapoznać się z samouczkiem zawartym w programie. Gra jest dość dynamiczna i co najważniejsze urzeka muzyką, grafiką i przede wszystkim klimatem. Jeśli masz ochotę na niecodzienną, nocną przygodę, pobierz darmową Jump Free Running dla telefonów z Java.

Jump Free Running

Download

Jump Free Running 1.1.0

Opinie użytkowników o Jump Free Running